Soğuk Havalarda İçinizi Isıtacak Romantik Filmler

5G çalışmaları tam gaz
11 Şubat 2019
Temre Hastalığının Sebepleri Nelerdir?
11 Şubat 2019

Sitemiz olarak yaklaşan soğuk havalarda, evinize kapanıp battaniyenize sarılıp izleyebileceğiniz, içinizi ısıtacak romantik filmlerin bazılarını sizler için derledik.

1-) Bi Küçük Eylül Meselesi

Vizyona Girdiği Tarih: 2014
Tür: Dram/Romantik
Süre: 1 saat 46 dakika
IMDb Puanı: 7,3/10

Bi Küçük Eylül Meselesi, 14 Şubat 2014 tarihinde vizyona giren dramatik ve Romantik bir sinema filmidir. Baş rolleri Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek paylaşmaktadır. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Kerem Deren yapmıştır.

2-) Forrest Gump

Vizyona Girdiği Tarih: 1994
Tür: Dram/Komedi-drama
Süre: 2 saat 22 dakika
IMDb Puanı: 8,8/10

Forrest Gump, 1986 yılında Winston Groom tarafından aynı adla yayımlanan romandan esinlenerek çekilmiş, 1994 yapımı epik, romantik, komedi-drama dalında bir filmdir. Robert Zemeckis tarafından çekilmiş ve Tom Hanks, Robin Wright, Gary Sinise ve Sally Field başrol oyunculuklarını yapmıştır. Zeka seviyesi 75 olan bir erkeğin hayatını ele alıyor. Zeka seviyesi nedeni ile devlet okullarına girmekte bile zorlanan Forrest Gump zamanla akla mantığa uymayan başarılara imza atıyor. Her ne kadar zeka seviyesi düşük olsa da fiziksel olarak son derece sağlam olan Forrest Gump, zamanla gelişen olaylar zincirinde bizi hayal edemeyeceğimiz bir dünyaya götürüyor.

3-) Aşıklar Şehri

Vizyona Girdiği Tarih: 2016
Tür:Dram/Romantik
Süre: 2 saat 8 dakika
IMDb Puanı:8.1/10

Aşıklar Şehri, Damien Chazelle tarafından yazılan ve yönetilen Amerikan romantik müzikal komedi-drama filmi. Filmin başrollerinde Ryan Gosling ve Emma Stone yer almaktadır. Film oyunculuğa hevesli Mia ile caz piyanisti Sebastian’ın ilişkisini konu edinmektedir.

4-) Bir Yıldız Doğuyor

Vizyona Girdiği Tarih: 2018
Tür: Dram/Romantik
Süre: 2 saat 14 dakika
IMDb Puanı:8.2/10

Bir Yıldız Doğuyor, Bradley Cooper’ın ilk yönetmenlik denemesi olarak yönettiği, senaryosunu Will Fetters ve Eric Roth ile birlikte yazdığı müzikal romantik drama türündeki Amerikan filmidir. 1937 yapımı Bir Yıldız Doğuyor filminin yeniden uyarlaması olan filmin başrollerinde Cooper, Lady Gaga, Andrew Dice Clay oynuyor.

5-) Kasımda Aşk Başkadır

Vizyona Girdiği Tarih: 2001
Tür: Dram/Romantik
Süre: 2 saat
IMDb Puanı:6.7/10

Kasımda Aşk Başkadır, Charlize Theron ve Keanu Reeves’in başrollerini paylaştığı bir romantik-drama filmidir. Film, 1968 yılında Herman Raucher tarafından kaleme alınan bir hikayenin üzerine kuruludur.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir