HAFTANIN KİTAP ÖNERİSİ: Bana Mutluluktan Bahset

HAFTANIN KİTAP ÖNERİSİ: Bana Mutluluktan Bahset

Bana Mutluluktan Bahset

Ben inanıyorum zor günlerin mükafatını hakkıyla verecektir Allah.

Yeter ki inancını ve sevgisini asla yitirmesin insan.

 

“Bir gün yanında olmamı istediğin ama bunun imkânsız olduğu bir zaman gelirse gözlerini sıkıca kapat ve elini yüreğine götür. Ben senin gözkapaklarının ardındaki karanlıkta, kalbinin çarpıntısında olacağım. Ne zaman bir vapura binsen saçlarının arasından geçen rüzgâr değil, parmaklarım olacak. Okuduğun kitabın bir satırında ya da dinlediğin bir şarkının müziğinde nefes almaya devam edeceğim. Yağmurlu bir günde omzunu öpen yağmur damlası olabilirim. Belki de koklamak için uzandığın bir çiçeğin yaprağından havalanan kelebek olacağım. Sen ne kadar hissetmek istersen ben o kadar var olmaya devam edeceğim...

Yüreğinin perdelerini hiçbir zaman kapalı tutma. Aydınlığın içeri girmesine izin ver. Gülmek sana yakışıyor, yüzünü asma... Büyük zorluklara göğüs germiş insanların hakkıdır mutluluk. Anlatmaya değer günlerin, içinden geldiği gibi yaşadığın bir hayatın olsun. Gözlerini kapatıp benimle konuşmak istediğin zamanlar için güzel anılar biriktir.

Nerede olsa tanırım hüznü, bana mutluluktan bahset...”

Yazarı:EZGİN KILIÇ

HAFTANIN KİTAP ÖNERİSİ: Bana Mutluluktan Bahset içeriği, 20 Haziran 2019 tarihinde, bahset, bana, haftanın, kitap, mutluluktan, önerisi etiketleri ile Malatya.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha