Ramada Altın Kayısı Oteli

Malatya’nın merkezindeki en büyük parkını ve Malatya´yı çevreleyen eşsiz panoramik dağlarını gören modern, şık ve ferah 154 oda, 318 yatak ile Ramada Plaza Altın Kayısı Oteli, sıcak atmosferi, konukseverliği, beklentiye duyarlı hizmeti ile seyahat ve günün iş yorgunluğunu unutturacak imkanlarını sizlerin hizmetine sunuyor.

Ramada Altın Kayısı Oteli

1992 yılında hizmet sunmaya başlayan Altın Kayısı Oteli 2009 yılında EGM Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından mimari projeleri tamamen yenilenerek ve ilave mekanlarla Kasım 2012 tarihinde Ramada Plaza Malatya Altın Kayısı Oteli olarak işletmeye açılmıştır.

Otelimiz modern, şık ve konforlu odaları, Gün ışığı alan ve en son teknoloji ile donanımlı toplantı salonları, sağlık merkezi uygulamaları ve diğer tüm bölümleri ile misafirler tarafından ihtiyaç duyulabilecek her konfor tasarlanmıştır.

Ramada Plaza Malatya Altın Kayısı Oteli, Misafirlerin beklentisi olan zamanında ve güzel sunumlu hizmetleri, güler yüzlü ve eğitimli personelleri, kaliteli ve özel alanları ile Uluslararası marka otelin standartlarını taşımaktadır.

Ayrıca, iş çevresine ve merkeze olan yakın konumu sebebiyle öncelikli tercih edilecek yegane uluslararası marka otelidir.

İletişim Bilgileri 

Adres : Özalper Mah. Ankara Cad. İstasyon Virajı 44090 Malatya

Telefon : +90 (422) 211 44 44

Faks : +90 (422) 211 44 43

Email : info@ramadaplazaaltinkayisi.com

Ramada Altın Kayısı Oteli içeriği, 04 Ekim 2019 tarihinde Malatya.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha